Соціальні мережіВідео

БРАТТЯ - це некомерційна суспільно-політична організація, заснована в 2016 році, як дієва структура з надання допомоги громадянам України в боротьбі за свої Конституційні права, за повернення до норм моралі і справжніх людських цінностей.

Коли ми говоримо боротьба, ми маємо на увазі дії, пов'язані з відновленням справедливості в чому б то не було, всіма доступними нам законними методами.

Нас об'єднує почуття відповідальності перед нашими батьками і матерями, дружинами і дітьми, нами рухає справедливість і прагнення до постійного підвищення якості та тривалості життя наших людей в нашій країні.

Коли ми говоримо "наші люди", ми говоримо про кожну окрему людину, хто не втратив розум в гонитві за грошовими знаками, хто залишився людиною не дивлячись на все, що відбувалося і відбувається з ним в житті, ми говоримо про простих і великих людей нашої країни.

Коли ми говоримо "наша країна" - ми говоримо про цілісну неподільну державу, про вільну в прийнятті рішень країну, про незалежну від кредитних позик і доктрин країн-сусідів, про нашу Батьківщину-Україну.

Ми створюємо громадянське, колективне суспільство здорове тілом, тверезе розумом і сильне духом.

Ми - люди дії, які не можуть дозволити собі стояти осторонь, коли мораль низька, а зло процвітає.

      Учасники організації     

Громадська організація сформована з різних людей, які представляють різні національності, які шанують різні віросповідання, вільно розмовляють різними мовами, але абсолютно однаково розуміють і приймають гостру потребу в процесах, спрямованих на реалізацію ідеології об'єднання.

Серед нас можна побачити медиків, педагогів, заслужених спортсменів, підприємців і людей мистецтва, діючих військових і відставників МВС, державних службовців і пенсіонерів, офісних клерків і робочий персонал, людей, які живуть від зарплати до зарплати і тих, хто створив не один десяток робочих місць, профінансувавши масу окремих проектів соціально-культурного значення.

Кожен з нас - це приватна особа - громадянин України одночасно відповідає таким критеріям:

Безоплатна любов до своєї країни і народу.

Абсолютна неприязнь до хабарництва, крадіжок і здачі національних інтересів в будь-якому його вираженні.

Повага до історичного минулого.

Недемократичне ставлення до невігластва.

 

Що ми робимо

Захист комунальної власності

Ми категорично проти розкрадання комунальних підприємств і різних національних активів. Ми застосовуємо всі можливі законні заходи і методи щоб перешкоджати цьому процесу. Дивитись - відео акції

Протекція приватної власності

Ми захищаємо звичайних людей від діяльності колекторів, в тих випадках, коли без рішення суду наших людей викидають на вулицю з їхніх приватних квартир, тим самим, перетворюючи незаможних в бездомних, створюючи все нові і нові соціальні та економічні проблеми.

Ми захищаємо приватний бізнес, бізнес звичайних українців, які щодня впродовж десятка років створювали свою маленьку справу.

Працюючий, прибутковий, легальний, соціально-корисний бізнес служить джерелом можливостей для створення конкурентних товарів і якісних послуг, платформою по створенню робочих місць та інструментом для формування коштів в бюджеті. Дивитись - відео акції

Охорона здоров'я

Ми відверто засуджуємо пропаганду будь-яких залежностей в т.ч. і переважно наркотичних. Поява в Україні так званої “методоновой” програми фактично легалізує продаж наркотику, що абсолютно не вирішує самої проблеми наркоманії. Дивитись - відео акції

Фінансування або звідки гроші.

Організація веде свою діяльність і містить апарат виключно за рахунок приватних внесків її учасників, а також добровільних благодійних платежів прихильників ідеології організації.

 Соціальні мережіВідео

2017 © Громадська організація

"Громадська солідарність "Браття"

Всі права захищено

Контакти

Email: info@brattya.kiev.ua

+38 (063) 605-38-26, + 38 (050) 603-28-49