Соціальні мережіВідео

Ми, Браття, вступаючи на шлях політичної боротьби, заявляємо, що бачимо на меті побудову в Україні сучасної держави на принципах колективної солідарності, соціальної справедливості, економічної ефективності та екологічної раціональності.

ЛЮДСЬКИЙ РОЗВИТОК

Політична програма спілки «Браття» спрямована на досягнення двох головних цілей: високого рівня суспільного добробуту і соціальної справедливості.

Ми вважаємо, що головною цінністю України є її народ в особі кожної конкретної людини.

Український патріотизм – це любов до Вітчизни і народу, а не до мертвих чи абстрактних символів.

Істинний український патріотизм – це, коли влада існує для поліпшення життя більшості громадян. Якщо дії правлячого класу призводять до погіршення життя громадян, то така еліта є антинародною і антиукраїнською, якими б гаслами та емблемами вона не прикривалася, і якою б мовою ці гасла не виголошувала.

Ми, Браття, вважаємо, що активна соціальна політика – це і є політика національного патріотизму, а політика соціальної економії і скорочення соціальних виплат, яку практикує влада – це політика антипатріотична і ворожа українському народові.

Ми, Браття, вважаємо, що спроби уряду представити отримувачів соціальної допомоги нахлібниками повинні отримати категоричну відсіч суспільства.

Українські пенсіонери, котрі створили в попередні десятиліття фундамент української держави, повинні отримувати не подачки, а повноцінну трудову ренту від вдячних нащадків. І лише так ми маємо право ставитися до старшого покоління.

Ми, Браття, вважаємо, що уряд повинен припинити сумнівні експерименти з пенсіями громадян, а пенсійну систему зробити повністю бюджетною, встановивши диференціацію в залежності від заробітку і трудового стажу. Досвід так званих приватних пенсійних фондів у всьому світі переконливо засвідчив, що вони у 100% випадків або по шахрайському банкрутують, або обкрадають своїх інвесторів, позбавляючи їх заощаджень у старості.

Українські діти, студенти, інваліди та тимчасово безробітні громадяни, які стали такими в основному з вини уряду, не є дармоїдами, а повинні вважатися отримувачами гуманітарної ренти від своїх трудящих співвітчизників.

Завдання уряду не звинувачувати українців в утриманстві, а створювати умови для їх реального працевлаштування і підвищення доходів!

Ми, Браття, вважаємо, що не може бути «успішної європейської України», населеної жебраками і бідними українцями, котрих пригноблюють багаті іноземці та українські злодії і політичні шахраї, які постійно проживають зі своїми сім'ями за кордоном, проте, вахтовим методом, активно обкрадають українську державу та її скарбницю!

Ми, Браття, вважаємо, що український народ повинен якомога швидше позбавитися злиднів та вийти із національної депресії, щоб повернути собі здатність до творчих науково-технічних, економічних і соціальних шукань.

Ми, Браття, переконані, що українська економіка повинна функціонувати для забезпечення громадського добробуту, а не для збагачення окремих індивідів, суспільних груп або корпорацій.

Ми, Браття, стверджуємо, що вільна суспільно-корисна праця є фундаментом процвітаючої української економіки.

Ми, Браття, стоїмо на тих позиціях, що будь-який громадянин має право реалізувати свій підприємницький талант в умовах вільної конкуренції, і скористатися плодами його успіху в повній мірі. При цьому, понесені з власної вини втрати ніхто не має права перекладати на плечі суспільства.

Ми, Браття, підтримуємо право будь-якої людини жити в достатку, а також прагнути і досягати багатства. Багатство, створене, чесною діловою ініціативою є законним і почесним. Аморальними і незаконними повинні вважатися статки, нажиті злодійством, корупцією і національною зрадою, і вони підлягають конфіскації.

Ми, Браття, вважаємо, що нинішній правлячий клас України несправедливо заволодів національним надбанням, а джерелом його процвітання не є суспільно-корисна праця, а незаконне привласнення злодійський (олігархічної), корупційною (чиновницької) і паразитичної (мажорського) ренти.

Ми, Браття, будемо домагатися встановлення такого громадського порядку, коли стане неможливим існування паразитних соціальних угруповань.

ВЛАДА І ПОЛІТИКА

Ми, Браття, вважаємо, що нинішня модель управління державою, орієнтована на зраду національних інтересів України і зовнішнє управління, є головним фактором політичної нестабільності та економічного краху України. Така форма управління породила безконтрольну і безвідповідальну владу, яка не живе інтересами народу, а вражена колабораціонізмом та здирницьким біснуванням.

Парламент давно перетворився на вороже народові збіговисько людей, котрі ведуть спосіб життя соціальних мародерів.

Ядро українського уряду становить фінансовий криміналітет, а також найманці зарубіжних неурядових організацій (НУО) і спецслужб, які відкрито працюють проти інтересів власної країни.

Посада Президента України набула не просто антинародного, а воістину карикатурного вигляду. Глава української держави, котрий одночасно займається особистої комерцією і приховує свої доходи в офшорах від податкових служб власної країни, виставляє себе, свою країну і її народ на глумління світової спільноти. Діяльність Президента, що займається приватною комерцією на території сусідньої держави, яку сам же і оголосив агресором, а її главу – ворогом України, свідчить про шизофренічність усієї правлячої верхівки, і безнадійно дискредитує нашу країну на міжнародній арені.

Ми, Браття, вважаємо, що подальше існування в Україні нинішньої влади є суспільно-небезпечним і загрожує самому існуванню держави. Правлячий клас потребує повного оновлення.

Ми, Браття, твердо переконані, що зміни в політичній системі не настануть, доки вирішальним фактором перемоги на виборах будуть залишатися злодійські капітали олігархату і корупційні гроші чиновництва. При будь-якій виборчій системі кандидати в депутати всіх рівнів конче необхідно поставити в рівні умови по фінансовому забезпеченню виборчого процесу.

Ми, Браття, вважаємо, що швидкому оздоровленню політичної системи сприятиме заборона приватного фінансування передвиборної діяльності, і, особливо, фінансування прямої та прихованої політичної реклами. Держава повинна встановити єдиний перелік дозволених передвиборних заходів, і фінансувати їх із бюджету.

ЕКОНОМІКА

Ми, Браття, виступаємо за встановлення такого економічного порядку, який би прямо сприяв неухильному піднесенню громадського достатку. Усвідомлюючи нагальність економічного порятунку народу й держави, ми, Браття, наполягаємо на негайному згортанні непопулярних реформ, які уряд проводить за лекалами МВФ.

Інтереси України та її громадян вимагають фундаментальної переміни економічної політики. Наша країна об’єктивно нездатна існувати, як про те мріє влади, за рахунок лише сільськогосподарської галузі та сфери послуг. Уряд всі свої ілюзорні розрахунки грунтує на іраціональному очікуванні пришестя міфічних іноземних інвестицій, які в таких умовах ніколи до нас не прийдуть.

Критичним фактором виживання українського народу на власній території є відновлення промислового потенціалу країни, наявність власних виробничих пірамід повного циклу. Україна зможе уникнути національної катастрофи лише в тому випадку, коли матиме власну промислову і сільськогосподарську программу.

Народна економічна політика, що проводиться в інтересах більшості людей, вимагає таких рішень:

1. Спеціальними методами монетарної, промислової, сільськогосподарської та інфраструктурної політики домогтися швидкого і значного підвищення доходів громадян і, таким чином, випереджаючими темпами збільшувати внутрішній попит. Внутрішній попит має стати локомотивом економічного відновлення України. Одним з найважливіших факторів економічного зростання буде широке надання населенню фактично безвідсоткових середньострокових і довгострокових кредитів в гривнях під житлові програми народного уряду, а також, на купівлю товарів українських виробників. Головною умовою для допуску забудовників до іпотечних програм уряду стане використання ними у процесі зведення споруд виключно вітчизняних матеріалів і комплектуючих.

2. З метою збільшення внутрішнього попиту, важливо також скоротити непродуктивні витрати громадян, особливо ті, що спрямовуються на сплату комунальних послуг. Сьогодні ці гроші просто розкрадаються олігархатом і чиновництвом, прямують прямо за кордон, щоб потім лягти сумними рядками цифр у електронні декларації нашої політичної верхівки. Для зменшення витрат населення по оплаті житлово-комунального господарства не слід дрібнити галузь на маленькі шматочки, навантажуючи на збіднілих громадян все нові й нові побори, особливо в районах старого й зношеного житла. Розумний і дбайливий підхід, з прицілом на модернізацію інфраструктури житлокомунгоспу, вимагає від уряду протилежного – укрупнювати об'єкти ЖКГ, домагатися уніфікації послуг і максимально глибокої механізації галузі, а також централізації управління в масштабах країни. Створення об'єднань домовласників є доцільним, але виключно на добровільних засадах. Робити це слід лише в районах нової багатоповерхової забудови, що дозволяє забезпечити дбайливий догляд, обслуговування та амортизацію житлового фонду за помірну плату. Україні слід переймати комунальний досвід не у США чи ЄС, де в кожному місті існують гігантські кластери трущоб, шанхаїв, фавел, бідонвілів і емігрантських гетто, а брати на озброєння приклад Білорусі, де міста сяють чистотою, а населення вносить цілком помірну і не обтяжливу для сімейного бюджету щомісячну квартплату.

3. Україна повинна відмовитися від утопічних мрій про міфічну європейську інтеграцію, через яку українське населення масово скотилося у злидні. Всупереч обіцянкам, Євросоюз так і не відкрив свій ринок для українських виробників, а, навпаки, скоротив закупівлю українських товарів і послуг на 4 мільярди доларів щороку. На незважаючи на порушення власних обіцянок, влада ЄС примусила український уряд згорнути усталені десятиліттями торгові стосунки з нашими традиційними партнерами, на чому українські експортери лише в одному 2015 році втратили 14 мільярдів доларів. Ми, Браття, зробимо все, аби вибудувати наново взаємовигідні зовнішньоекономічні зв'язки зі своїми сусідами, зруйновані за останні роки. Такі заходи дозволять Україні розширити зовнішній попит на десятки мільярдів доларів за рахунок повернення на ринки країн СНГ.

Якщо найближчим часом не зробити цих трьох головних кроків з реформування господарського життя країни, то Україну очікує економічний крах і територіальне розтрощення.

Ми, Браття, вважаємо, що українська економіка повинна спиратися на такі головні засади:

По-перше. Створення суверенної банківської системи, яка повинна бути негайно виведена з підпорядкування міжнародних фінансових організацій. Національний банк України має стати державною установою, підпорядковуватися ряду і отримати право самостійної емісії національної валюти, без узгодження з МВФ. Одним з найважливіших факторів економічного відродження України має стати пряма заборона на нашій території іноземних банків і так званих «інвестиційних фондів», терміном на 10 років. Щоб уникнути зовнішньоекономічних проблем, а також проблем з позичальниками, кредитно-депозитні операції з іноземною валютою має бути передано у відання спеціального казенного експортно-імпортного банка.

Украінское ділове співтовариство, для того, аби успішно конкурувати з зарубіжними підприємцями, має отримати кредитування своїх проектів у гривні, на довгий термін і під мінімальний відсоток. Основа майбутнього розвитку української економіки – внутрішні інвестиції в національній валюті.

По-друге. Створення промислового, енергетичного та інфраструктурного фундаменту, що повинен включати видобувну галузь, електроенергетику та інфраструктурні збутові й розподільні мережі. Вказані сфери мають перейти до рук держави. Головна мета енерго-інфраструктурного комплексу – не отримання прибутку, а задоволення потреб населення в фундаментальних суспільних благах, як-то електро та газопостачання, забезпечення теплом, водою та послугами каналізації за мінімальними (!) цінами.

Створення інфраструктурно-енергетичного фундаменту української економіки вимагає введення трьох принципових новацій:

  • Поступового переведення енергетики з газового на вугільне паливо, яке мається на Україні в достатку, і не вимагає непосильних валютних витрат для його закупівель.
  • Продажу з мінімальною націнкою газу, видобутого на території України, виключно для забезпечення комунальних потреб населення, а також для забезпечення сировиною хімічної та металургійної промисловості в тій її частині, яка поставляє продукцію на внутрішній ринок. Це дозволить знизити ціну на блакитне паливо для населення і промисловості мінімум втричі!
  • Поступової відмови від закупівель по імпорту бензину і солярки, і повернення до закупівель сирої нафти для її переробки на українських НПЗ.

Ми, Браття, збираємося перетворити природні монополії (газову, електричну , залізничну та ЖКГ) в особливі казенні структури з жорстко фіксованими тарифами. Всі їхні інвестиційні витрати буде уніфіковано, жорстко фіксовано і передано у відання спеціальної державної корпорації інфраструктурного розвитку. Це поставить заслін на шляху роздмухування монополіями тарифів, які обгрунтовуються міфічними інвестиційними програмами.

Сільськогосподарська галузь, зруйнована варварськими реформами, починаючи ще з 90-х років, повинна бути повністю перебудована на наступних базових принципах:

1. Відмова від продажу землі.

2. Відмова від дрібного землеволодіння.

3. Відмова від експорту зерна та іншої сільгоспсировини.

Ми, Браття, вважаємо, що по-справжньому українська сільськогосподарська стратегія – це побудова галузі повного циклу. Зерно – це фундамент національної харчової промисловості та кормова база національного тваринництва. На експорт повинні йти тільки надлишки українського зерна, не затребувані тваринництвом і харчопромом. Для продажу за кордон цих надлишків має бути створено спеціалізоване державне підприємство «Укрзерноекспорт».

Видушення з сільськогосподарської галузі іноземних корпорацій, що по-варварськи знищують землю, природу і соціальне середовище української провінціі.

Максимальне сприяння тому, аби українське сільське господарство стало крупним замовником українського Хімпрому, який навіть сьогодні цілком здатен забезпечити хліборобів добривами і продукцією малотоннажної хімії за грівні.

Негайне припинення репресій проти найбільших сільськогосподарських холдингів, яких український уряд і Нацбанк навмисно збанкручують на замовлення західних конкурентів, яких підтримує МВФ. На порядку денному - термінова державна допомога постраждалим агрогосподарствам, шляхом надання їм необмеженого кредиту в гривні під 0%, строком на 5-10 років, для повного відновлення платоспроможності та розрахунків із зарубіжними кредиторами.

Заохочення сільськогосподарської кооперації та створення великих агрокорпорацій з колективною формою власності по білоруським лекалами, що сприятиме відновленню роздертої соціальної тканини суспільства на території сільськогосподарських районов.

Залучення до України, з виділенням в оренду великих наділів землі, соціально-економічних технологій і управлінських команд із Білорусі, де найуспішніше в Європі вирішується проблема комплексного розвитку промислової, соціальної та сільськогосподарської галузі.

Ми, Браття, готові не на словах, а на ділі захищати пріоритет національної підприємницької спільноти. Малий і середній бізнес повинен мати вільний доступ до гривневих кредитів під низький відсоток, отримати в своє розпорядження бізнес-інкубатори, пріоритетний допуск до держпідрядів і державних грантів.

Присутність на українському ринку іноземних ритейлерських мереж, мереж громадського харчування та провідних західних брендів в готельному бізнесі має бути істотно обмежено.

Ми, Браття, вважаємо, що на найближчі п'ять років держава повинна оголосити мораторій на знесення МАФів. Сьогодні МАФи – це реальні приватні внутрішні інвестиції, які приносять цілком відчутний зиск їхнім власникам, і забезпечують сотні тисяч додаткових робочих місць. Повернутися до питання їх узаконення слід лише після подолання фінансової катастрофи, і за умови повного економічного відновлення Украіни хояа б до рівня 2013 року.

Одним з найважливіших факторів підвищення добробуту, і навіть чинником виживання найбільш вразливих верств населення в кризовий період мають стати спеціальні «продуктові гроші», які будуть нараховуватися додатково до встановлених виплат пенсіонерам, безробітним, студентам і всім іншим одержувачам соціальної допомоги. За ці гроші в спеціалізованих магазинах і в супермаркетах, що належать українським власникам, можна буде купити продукти харчування українського виробництва. Потім магазини зможуть обміняти «продуктові гроші» в банках на гривні. Таким чином держава вирішує триєдине завдання в системі народних реформ:

  1. Розширює внутрішній попит, збільшуючи доходи населенія.
  2. Підвищує товарообіг національного рітейлу.
  3. Підвищує точковий попит на сільськогосподарську продукцію національного виробника, створюючи додаткові робочі місця і розширюючи оподатковувану базу.

В Україні має бути наново відбудовано систему фінансування та організаційної підтримки передових науково-технічних розробок, зруйновану за роки незалежності. Одним з активних двигунів цієї системи, поряд з НДІ і промисловими підприємствами, повинен стати малий і середній бізнес, отримавши полегшений доступ до венчурних кредитів.

ГУМАНІТАРНАЯ СФЕРА

Ми, Браття, з гіркотою змушені констатувати, що національні галузі охорони здоров'я і освіти за останні роки було зруйновано, і вони вже не функціонують, як раціонально організовані сфери суспільної діяльності.

Багаторічне «реформування» народної освіти по шляху «від хорошого – до поганого», а потім - «від поганого – до ще гіршого», призвело до масового одуріння й отупіння громадян, а також втрати ними здатності критично оцінювати факти як свого власного, так і суспільного життя.

Примусова ліквідація охорони здоров'я, як системи, призвела до того, що в Україні:

  1. Фактично зникла можливість отримати безкоштовну медичну допомогу навіть у екстремальних випадках.
  2. Фактично зникла можливість отримати платну кваліфіковану допомогу в системі приватної медицини, бо приватна медицина перетворилась на сферу мегашахрайства по викачуванню грошей з населенія.
  3. Мільйони українських громадян більш не можуть дозволити собі стоматологічні послуги, і не отримують жодної медичної допомоги в разі онкологічних захворювань.
  4. Правляча еліта фактично зацікавлена ​​в тому, аби громадяни якомога більше і частіше хворіли, а приватні й зарубіжні медичні та фармацевтичні компанії збагачувалися за рахунок страждань українців.

В конкретній економічній та гуманітарній ситуації, в якій сьогодні опинилася Україна, єдиним виходом зі становища є припинення будь-якого експериментування в цих найважливіших сферах, і відновлення освіти й медицини, як державних галузей з централізованим управлінням. По мірі зростання економічних можливостей країни, в разі реалізації народних реформ, слід удосконалювати охорону здоров'я шляхом синтезу кращих сторін радянської, а також сучасної кубинської, білоруської та чеської медицини. Українська охорона здоров'я має поєднувати в собі етапність медичної допомоги, раціональну організацію в державному масштабі, економічність і максимальну бесплатность.

Система народної освіти зазнала на собі ще більш глибокого руйнування, а тому, вимагає багаторічної копіткої праці по її відновленню. Насамперед, першими кроками на цьому шляху повинно стати введення державних освітніх стандартів, і відновлення безкоштовного десятирічного середньої освіти. Відновлення якісної системи середньої спеціальної та вищої освіти, а також прикладної та фундаментальної науки критичною мірою залежатиме від здатності української держави відродити власну промислову і сільськогосподарську галузі, які повинні виступити головними замовниками висококваліфікованих фахівців в національному масштабі. Сьогоднішні «реформи» уряду лише погіршують стан промисловості, чим фактично ховають освітню сферу, позбавляючи молодь перспективи отримати якісну освіту всередині країни.

ТУРБОТА ПРО МОЛОДЕ ПОКОЛІННЯ

Ми, Браття, будемо працювати над вихованням сильного, розумного, творчого і здорового молодого покоління. Держава має взяти на себе витрати не на професійні футбольні клуби, що перетворилися в осередки корупції, вогнища екстремізму і морального розбещення молоді, а фінансувати і розвивати найширшу мережу спортивних секцій і клубів, палаців технічної та художньої творчості, станцій юних техніків і натуралістів, наукових гуртків .Ми, Браття, будемо не на словах, а на ділі, поряд з професійним спортом високих досягнень, активно розвивати спорт масовий – у вигляді доступних футбольних полів, спортивних залів, басейнів, льодових палаців і «народних» спорткомплексів.

Ми, Браття, вживатимем всіх необхідних заходів, аби київський стадіон «Олімпійський», побудований і реконструйований за народні кошти, знову став доступним для безкоштовних занять громадян оздоровчим бігом, а також іншими видами фізкультури та спорту. На жаль, сьогодні центральну спортивну арену в цілях особистого збагачення експлуатує якась комерційна група, і нікого туди не допускає.

Ми, Браття, зробимо все, щоб в Україні була законодавчо заборонена ювенальна юстиція, а також стало неможливим вилучення дітей із їхніх рідних сімей, навіть на догоду так званим «європейським цінностям». Ми доб'ємося повної заборони на присутність зарубіжних неурядових організацій, фондів та інститутів у сфері освіти і роботи з дітьми та молоддю.

Ми, Браття, зробимо все, аби в Україні, особливо в дитячому та молодіжному середовищі, була законодавчо заборонена пропаганда толерантності та сексуальних збочень. Саме пропагандою аморальності і гидоти сьогодні в основному займаються міністерство освіти, культури та профільні комітети парламенту.

ЕКОЛОГІЯ

Ми, Браття, маємо намір повернути в загальнодержавну власність ті заповідні землі та природні багатства – ліси, ріки й озера, ділянки морів та прибережні території, якими незаконно володіють або користуються в приватному порядку нові українські барони-олігархи, а також державні чиновники. Осіб, винних у завданні збитків природним ресурсам, ми зобов'яжемо виплатити в державну скарбницю повну компенсацію шкоди, з урахуванням витрат на відновлення ландшафту.

Через варварську екологічну політику і політику приватного землеволодіння, за останню чверть століття екологічній системі України завдано гігантської шкоди. Врятувати повноцінне біосоціальне середовище проживання українського етносу вже неможливо без розумного планового втручання держави.

Ми, Браття, будемо боротися за прийняття єдиного національного плану перетворення української природи, розрахованого на десять років. Він складатиметься з таких загальнодержавних заходів:

Закладки 3 мільйонів гектарів нових лісових насаджень.

Посадки й відновлення 1,5 тисячі кілометрів занедбаних лісозахисних смуг.

Проведення комплексного днопоглиблення всіх великих і малих річок та озер України, і відновлення по всій країні повноцінного комерційного річкового судноплавства.

Відновлення інфраструктури зрошувального землеробства на 2 мільйонах гектарів.

Побудови не менше 500 нових малих і середніх водосховищ з гідроелектростанціями, і створення не менше 1000 нових ставків на малих річках, з прицілом на облаштування в них риборозплідників.

МІГРАНТИ

Ми, Браття, категорично проти перетворення України в міграційний відстійник під фальшивими гаслами євроінтеграції і прав людини.

Наше гасло – жодного нелегального мігранта не повинно бути на Україні! Ми не дозволимо Євросоюзу збувати нам сотні тисяч і мільйони мігрантів в обмін на пустопорожні обіцянки нікчемного безвізового режиму.

ГРОМАДЯНСЬКИЙ КОНТРОЛЬ

Ми, Браття, впевнені, що держава повинна гарантувати суспільству право на референдум, як засіб народною волею відправити у відставку будь-якого мера, депутата чи навіть президента, якщо він не виконує передвиборних обіцянок, порушує закон або плюндрує суспільну мораль.

 

Ми, Браття, будемо домагатися, аби посередині терміну каденції кожної Ради, включаючи Верховну Раду, а також посередині терміну перебування президента України на своїй посаді, в обов'язковому порядку проводився референдум про довіру, результати якого мали б безумовний мандат.Соціальні мережіВідео

2017 © Громадська організація

"Громадська солідарність "Браття"

Всі права захищено

Контакти

Email: info@brattya.kiev.ua

+38 (063) 605-38-26, + 38 (050) 603-28-49